Колоквирање пропуштене наставе из Микробиологије у летњем семестру школске 2016/2017. године

Обавештење

Студенти који немају услов за добијање потписа из Микробиологије због изостанка са наставе у летњем семестру треба да доставе писану молбу за добијање одобрења. Молбе треба предати до 23. маја (лабораторија на првом спрату Института за микробиологију, трећа врата са леве стране).

Списак студената којима буде било одобрено колоквирање ће бити истакнут 24. маја на сајту Факултета и на огласној табли.

Колоквирање ће бити обављено у вежбаоници на другом спрату Института за микробиологију и имунологију, 26. маја, од 13:45 часова, у трајању пропуштене наставе.

Списак студената који су успешно обавили колоквирање ће бити истакнут 29. маја на сајту Факултета и на огласној табли.

Потписивање индекса ће обавити доц. др Ана Банко 30. маја од 11 до 12 часова на другом спрату Института за микробиологију и имунологију.