Обавештење Катедре за медицинску физиологију за јунски испитни рок 2017.г.

ОБАВЕШТЕЊЕ КАТЕДРЕ ЗА МЕДИЦИНСКУ ФИЗИОЛОГИЈУ

ЗА ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК 2017.г.

ПОТВРЂИВАЊЕ ИСПИТА је у ПОНЕДЕЉАК 05.06.2017.г. од 8:00-12:00 х

у библиотеци Института за медицинску физиологију.

Колоквијуми и практични испит положени пре школске 2015/16.г. су неважећи, те студенти морају приступити њиховом поновном полагању пре изласка на усмени испит.

Приликом потврђивања испита студент има обавезу да донесе попуњену испитну пријаву и индекс.

За студенте који полажу више од три пута (било који део испита, тест, практични или усмени), обавеза је да се приликом потврђивања испита донесе признаница да је извршена уплата одговарајуће таксе Медицинском факултету у Београду.

Уколико студент не донесе поменуту признаницу приликом потврђивања испита неће моћи да полаже испит у испитном року.

ПОЛАГАЊЕ ПОПРАВНИХ КОЛОКВИЈУМА ће се обавити у ПОНЕДЕЉАК 05.06.2017.г. у 12:00х у библиотеци Института за медицинску физиологију.

ПОЛАГАЊЕ ИСПИТНОГ ТЕСТА обавиће се у ПОНЕДЕЉАК 05.06.2017.г. у 12:00х у библиотеци Института за медицинску физиологију.

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТНОГ ТЕСТА биће обављени одмах после завршетка теста. Примедбе на резултате испитног теста, студенти могу да изнесу у кабинету Проф.др Љиљане Шћепановић непосредно после објављивања резултата испитног теста.

ПРАКТИЧНИ ДЕО ИСПИТА ће се обавити од УТОРКА 06.06.2017.г. у вежбаоницама Института за медицинску физиологију, а према распореду који ће бити направљен после потврђивања испита и после објављивања резултата испитног теста.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА УСМЕНОГ ДЕЛА ИСПИТА из медицинске физиологије биће накнадно објављен.

Јунски испитни рок траје од 06.06.-20.06.2017.г.

КАТЕДРА ЗА МЕДИЦИНСКУ ФИЗИОЛОГИЈУ