Награда „Круна успеха” за најбоље студенте

„Круна успеха" за најбоље студенте

Отворен конкурс за дипломце Београдског универзитета

Породична фирма „Petite Geneve Petrović", уз подршку Амбасаде Швајцарске федерације, сада већ 12.годину заредом награђује најбоље дипломце Универзитета у Београду. За овогодишњу награду могу конкурисати сви дипломци који су, без понављања године студија, дипломирали у школској 2016/2017 години са просечном оценом вишом од 9,00 (основне или мастер студије).

Компанија „Petite Geneve Petrović" одговорним пословањем и жељом да улаже у развој заједнице у којој послује, сваке године одаје признање највреднијим и најталентованијим студентима Београдског универзитета. Конкурс за награду „Круна успеха" окупља најуспешније дипломце, младе и  перспективне људе који се налазе пред новим изазовима, као што су запослење и изградња каријере.

Сваке године, одбор за доделу награде дефинише тему есеја, након чега ужи круг пријављених дипломаца своје погледе и ставове дели кроз интервју са члановима комисије коју чини независни стручни жири. Својим талентима, успесима и животним причама које су увек другачије и посебне, одабрани дипломци сваке године импресионирају чланове комисије пред којом је и ове године тежак задатак, јер бирају најбоље од најбољих.

Као подстрек и мотивацију за даље усавршавање, породица Петровић одлучила је да одабрани тандем дипломаца дарује „Rolex" часовницима, па тако награда „Круна успеха" превазилази индивидуално признање и указује на потенцијал подршке младим стручњацима из свих области, али и на симболичан начин подстиче развој друштвене свести о будућности успешније и перспективније Србије.

Информације о конкурсу:

Кандидати треба да доставе следећа документа:

• Детаљну биографију
  • Фотокопију дипломе и оверену потврду факултета о завршеним студијама
  • Фотографију новијег датума

Своје пријаве можете лично предати или их послати поштом на адресу Коче Капетана 47, Београд, агенција ХАВАС.

Све додатне информације могуће је добити путем мејла krunauspeha@havas.rs, телефона 011/367-47-72 сваког радног дана од 12 до 16 часова или на сајту krunauspeha.rs.

Конкурс је отворен до 22.новембра.

Преузмите  Конкурс за дипломце Београдског универзитета са пратећим материјалом ОВДE  .