ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА УПИСАНИМ НА ДРУГИ СТЕПЕН СТУДИЈА У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ НА СПЕЦИЈАЛИСТИЧКЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ

Обавештавамо студенте специјалистичких струковних студија уписани у I годину студија шк 2017/18. год да могу подићи своје индексе у служби за последипломску наставу, настава почиње 09.11.2017. године.

АДРЕСА СТУДЕНТСКОГ WEB СЕРВИСА https://student.mfub.bg.ac.rs

Проблем код логовања на профил - 2685-893.

1. ПРИЈАВА ИСПИТА ОБАВЉА СЕ ЕЛЕКТРОНСКИ У ВРЕМЕ ПРЕДВИЂЕНО ЗА ПРИЈАВУ ЗА ОДРЕЂЕНИ ИСПИТНИ РОК (ДАТУМИ ПРИЈАВЕ ИСПИТА ОБЈАВЉУЈУ СЕ  НА САЈТУ ФАКУЛТЕТА).

ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА ПОТРЕБНО ЈЕ  ДА СЕ СТУДЕНТ УЛОГУЈЕ НА СВОЈ ПРОФИЛ ПРЕКО САЈТА ФАКУЛТЕТА:

Корисничко име:SS17**** (број индекса) - ПРИМЕР: бр индекса 2017/4001 à ss174001

Шифра: матични број студента

2. СВИМ УПИСАНИМ СТУДЕНТИМА ФАКУЛТЕТ ЈЕ АУТОМАТСКИ ИМПЛЕМЕНТИРАО МЕЈЛ АДРЕСУ НА КОЈУ ЋЕ СТУДЕНТИ ДОБИЈАТИ ИНФОРМАЦИЈЕ ВЕЗАНЕ ЗА СТУДИЈЕ.

Своју мејл адресу студенти ће видети када се улогују на свој профил. Шифра за мејл адресу је такође матични број.

Када се студент први пут улогује на свој профил и мејл адресу, може променити своју шифру.

3. УПЛАТА ШКОЛАРИНА ВРШИ СЕ ПО ДИНАМИЦИ УПЛАТА КОЈА ЈЕ НАВЕДЕНА У УГОВОРУ СВАКОГ СТУДЕНТА.

Школарина се уплаћује на текући рачун Медицинског факултета до рока доспећа рате.

Пример исправно попуњене уплатнице (са бројем текућег рачуна Медицинског факултета као и позивом на број) такође се налази на профилу студента у делу - школарина и уплата.