Студентски часопис „Медицинар"

Драге колегинице и колеге,

Редакција студентског часописа „Медицинар" позива све заинтересоване да учествују у обележавању Недеље антимикробне резистенције!

Сада већ традиционално, Недеља антимикробне резистенције се сваког новембра обележава широм света на иницијативу Светске здравствене организације. Ове године Медицински факултет у Београду заједно са бројним Катедрама и у сарадњи са Министарством здравља учествује у глобалној акцији подизања свести грађана, студената и здравствених радника.

Сваког дана, од 13. до 17. новембра, имаћете прилику да присуствујете разноврсним догађајима у Свечаној сали Деканата Медицинског факултета. На тему антимикробне резистенције, за вас смо организовали предавања стручњака, пројекцију филма и трибину, сваког дана од 16 до 18 часова.

Више о самом догађају можете прочитати на сајту нашег часописа или званичној Facebook страници.

Радујемо се вашем присуству,

Редакција студентског часописа „Медицинар"