Настава из мастер програма Менаџмент у систему здравствене заштите/ Настава из мастер програма Јавно здравље/ Настава из мастер програма Физичка активност, здравље и терапија вежбањем

1. Настава из мастер програма Менаџмент у систему здравствене заштите почиње у четвртак 16.11.2017. у 16ч, ул Пастерова 2 десно други спрат Темпус учионица. Распоред у прилогу.

2. Настава из мастер програма Јавно здравље почиње у петак 17.11.2017.у 15 и 30ч, ул Пастерова 2 десно последњи спрат,просторије Центра-Школе јавног здравља. Распоред у прилогу.

3.
Настава из мастер програма Физичка активност, здравље и терапија вежбањем почиње у петак 17.11.2017. у 14ч, ул.Вишеградска 26/2, у сали Д (енглеска учионица) у сутерену Института за физиологију.
Настава креће са предметом Методологија научног истраживања у спортским наукама са основним принципима етике. Детаљан распоред студенти ће добити на предавању.