Енглески језик 1 и Енглески језик 2 – Резултати и уписивање оцена у Јулском року

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 1 И ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 2 - РЕЗУЛТАТИ И УПИСИВАЊЕ ОЦЕНА У  ЈУЛСКОМ РОКУ

Уписивање оцена из предмета Енглески језик 1 у јулском року обавиће се у четвртак, 12.07.2018. од 10 до 12ч у кабинету проф. др Софије Мићић Кандијаш, на другом спрату Деканата. Резултати испита биће истакнути истога дана, на огласној табли испред кабинета.

Уписивање оцена из предмета Енглески језик 2 у јулском року обавиће се у четвртак, 12.07.2018. у 11ч у кабинету наставнице Биљане Вукчевић Лацковић (трећи кабинет са леве стране у приземљу Силоса). Резузлтати испита биће истакнути истог дана испред кабинета наставника.

Студенти који нису уписали оцену из јунског рока, а били су на списку код наставнице Вукчевић Лацковић могу то учинити такође у четвртак у 11ч.

Накнадно уписивање оцена за студенте из јунског рока који су били на списку код проф. др Софије Мићић Кандијаш, обавиће се у четвртак, 12.07.2018. од 10 до 12ч у кабинету 123 у приземљу Деканата, а оцене ће уписивати доц. др Александар Вулетић.