Медицински факултет
Катедра за психијатрију

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Поштовани студенти,

Обавештавамо вас да ће се елиминациони тест у НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ за студенте који полажу по старом Статуту одржати у ЧЕТВРТАК, 08. НОВЕМБРА 2018. ГОДИНЕ У 13 ЧАСОВА код доц. др Маје Ивковић (I спрат, кабинет доц. др Маје Ивковић, Клиника за психијатрију КЦС, Пастерова 2, Београд).

Потврђивање изласка на тест је обавезно, и молимо вас да до уторка, 06. новембра 2018. потврдите излазак на тест код техничког секретара Катедре (Ивана Гавриловић, Институт за ментално здравље, Палмотићева 37, I спрат, соба број 3).

На потврду теста неопходно је донети индекс и испитну пријаву.

Катедра за психијатрију