ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ШКОЛСКУ 2019/20.ГОДИНУ КРОЗ ПРОГРАМ АФИРМАТИВНИХ МЕРА -⁠УПИС ЛИЦА СА ИНВАЛИДИТЕТОМ

Обавештавамо Вас да је на седници Сената Универзитета у Београду, одржаној 17. априла 2019. године, донет Правилник о утврђивању права на упис лица са инвалидитетом.

Тим поводом, обавештавамо Вас да су настале измене у спровођењу услова афирмативних мера особа са инвалидитетом којe спроводи Влада Републике Србије.

Кандидати који желе да се упишу кроз Програм афирмативних мера - упис лица са инвалидитетом, потребно је да медицинску документацију којом се доказује постојање инвалидитета, доставе Универзитетском центру за студенте са хендикепом до 01. јуна 2019. године.

Универзитетски центар се налази у просторијама Универзитетске библиотеке „Светозар Марковић" у улици Булевар краља Александра 71.